4 przykłady kampanii reklamowych które zapadają w pamięć

Kampanii marketingowych jest bardzo wiele. Są one organizowane solidnie i starannie. Spokojnie można z nich korzystać i rozkoszować się nimi zawsze. Jakość takich kampanii jest ważna, a klienci często zajmują się nimi i mogą z nich korzystać.

Niejedna osoba doceni to, co najlepsze oraz wyjątkowe. Kampanie, które zapadły w pamięć to:

  1. kampania Banku ING, której twarzą jest Marek Kondrat, komentujący bankowe działania. Od lat jest zachowana spójność takiej kampanii;
  2. kampania „Pij mleko, będziesz wielki” pokazująca w jaki sposób mleko wpływa na każdą osobę
  3. kampania społeczna promująca bezpieczeństwo na przejazdach. Sugestywny film i bardzo wyrazisty przekaz
  4. Shopepee – kampania sprzedażowa, działająca na świadomość chwytliwą muzyczką i tekstem

Obecnie takich kampanii jest wiele, a klienci doceniają je i chętnie z nich korzystają. Kampanie takie są ciekawe oraz interesujące. Dobrze przygotowana kampania wpływa na sprzedaż produktu. Najlepiej, gdy łączy film, billboard, wydarzenia. Pełna kampania jest spójna oraz bardzo interesująca. Niektóre kampanie składają się wyłącznie z serii filmów promocyjnych, które są bardzo ważne i sprawiają, że można spokojnie korzystać z najciekawszych rozwiązań i zainteresować się nimi w pełni.

Kto przygotowuje takie kampanie?

Kampanie reklamowe są przygotowywane przez profesjonalne firmy, które zatrudniają grafików, specjalistów IT, ekspertów ds. marketingu i wielu innych ekspertów. Cały zespół opracowuje kampanię i pracuje na jej rzecz. Warto o tym wiedzieć i spokojnie korzystać z takich rozwiązań, które mają wartość oraz sprawdzają się tak, jak żadne inne.

One thought on “4 przykłady kampanii reklamowych które zapadają w pamięć

Dodaj komentarz